حلال ، سلامت و سعادت

نمایشگاه حلال اکسپو مسکو2017

نمایشگاه حلال اکسپو مسکو2017

نمایشگاه سالانه اکسپو حلال مسکو از ۱۶ تا ۱۸ نوامبر ۲۰۱۷(۲۵ تا ۲۷ آبان‌ماه) در مرکز نمایشگاهی «ساکولنیکی» این شهر برگزار شد.

در سه روز برگزاری این نمایشگاه تولیدکنندگان، عرضه‌کنندگان، متقاضیان و مصرف‌کنندگان محصولات غذایی حلال و خدمات وابسته از مناطق مختلف روسیه و ۴۰ کشور جهان، کارشناسان محصولات حلال و اقتصاد اسلامی، فعالان مذهبی، نمایندگان ارگان های دولتی و مصرف کنندگانی که کیفیت غذا و سازگاری آن با محیط زیست برایشان مهم است در مرکز ساکولنیکی گردهم آمدند. به جز جمهوری اسلامی ایران ، شرکت‌هایی از ۱۲ کشور جهان شامل روسیه، جمهوری آذربایجان، برونئی، مصر، اندونزی، عربستان سعودی، کره جنوبی، مالزی، سوریه، امریکا، ترکیه و ازبکستان در نمایشگاه حضور داشتند.

این نمایشگاه برای نخستین بار در دو سالن برگزار شد. سالن غذای حلال و سالن سبک زندگی و به مانند سال‌های گذشته بازدیدکنندگان توانستند تنوع محصولات و خدمات در حوزه حلال را مشاهده کنند، اما برگزارکنندگان نمایشگاه بر بخش اقتصادی آن تاکید دارند. به همین خاطر در این نمایشگاه بسیاری از شرکتها شرکای جدید و یا راه‌های جدیدی برای توسعه تجارت خود یافتند که این موضوع اهمیت بالایی در رشد و پیشرفت فرهنگ استفاده از محصولات حلال در بازار روسیه و تمام جهان داراست.

 

محصولات و خدمات ارائه شده در نمایشگاه اکسپو حلال ۲۰۱۷ مسکو

نمایشگاه سال ۲۰۱۷ برای نخستین بار در دو سالن برگزار شد، سالن غذای حلال و سالن سبک زندگی. اولین سالن برای پیوند میان تولیدکنندگان و عرضه کنندگان محصولات حلال بود . سالن سبک زندگی شرکت‌ها و پروژه‌های شامل خدمات و محصولات را گردهم آورده بود. برندهای متعدد لوازم آرایشی حلال ، هدایایی برای مسلمانان، سجاده‌ها ، هدایا و دفاتری برای مسلمانان، پروژه های حلال باکس، کتابهای فراوان از انتشارات مختلف و وسایلی برای بچه ها از محصولات متنوع عرضه شده در این نمایشگاه بود.

 

اطلاعات تماس

آدرس : تهران - خیابان ولیعصر - بالاتر از میدان ولیعصر - کوچه دانش کیان - پلاک ۲۴

تلفن : ۸۸۹۰۹۰۳۳ - ۰۲۱

نمابر : ۸۸۸۹۰۸۵۸ - ۰۲۱

پست الکترونیک : info@halal.gov.ir

دسترسی سریع

اتوماسیون اداری

نقشه سایت

تالار گفتگو

ورود اعضا

محصولات

© حقوق مادی و معنوی این پایگاه متعلق به مرکز تحقیقات حلال جمهوری اسلامی ایران است.

تلفن : -

نمابر : -

نمایشگاه حلال اکسپو مسکو2017