حلال ، سلامت و سعادت

دهمین کنفرانس بین المللی بازاریابی اسلامی با همکاری دانشگاه Aladdin Keykubat درآلانیای ترکیه - ۳ تا ۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ ( ۲۳ تا ۲۵ آوریل ۲۰۱۹ )

دهمین کنفرانس بین المللی بازاریابی اسلامی (10th Global Islamic Marketing)  با همکاری دانشگاه  Aladdin Keykubat در شهر آلانیای ترکیه در تاریخ ۲۳ تا ۲۵ آوریل ۲۰۱۹ (سوم تا پنجم اردیبهشت ۱۳۹۸) برگزار شد .

در این همایش مقالاتی با موضوعات بازاریابی اسلامی ، تجاری سازی اسلامی ، اخلاق تجارت اسلامی ، مدیریت اسلامی ، کارآفرینی اسلامی، بازارهای نوظهور اسلامی ، آموزش و پرورش اسلامی ،گردشگری اسلامی ، امور مالی و بانکداری اسلامی و... توسط شرکت کنندگانی از کشورهای قطر، ترکیه ، مصر ، ، مالزی ، مراکش و … ارائه شد.

همچنین مقاله ای با موضوع « فرآیند ثبت داروهای حلال در ایران » توسط سرکارخانم دکتر غزاله انتظاری از جمهوری اسلامی ایران، ارائه شد .

خانم دکتر انتظاری در این مقاله وهمچنین در زمان ارائه آن شرح دادند که اسلام برای تجارت و کسب و کار نیز چون دیگر ابعاد زندگی دستور العملهای جامع و کاملی را بیان کرده است و بر ضرورت اخلاق با تکیه بر اندیشه های قرآنی و سنت رسول اکرم (ص ) تاکید کردند. هچنین ایشان به معرفی مرکز تحقیقات حلال جمهوری اسلامی ایران و روشهای ثبت فرآورده های حلال زیر نظر سازمان غذا و دارو در این مرکز پرداختند.

مسلما ثبت فرآورده های حلال در ایران و توجه به این مهم که مسلمانان طیف وسیعی از بازار جهان را نه فقط در کشورهای اسلامی بلکه با توجه به مهاجرت آنها به کشورهای مختلف دنیا، در سراسر جهان تشکیل می دهند، موجب دستیابی شرکت های ایرانی به بازار جهانی خواهد شد و با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری در نام گذاری سال ۹۸ ، یقینا گامی اساسی در محقق نمودن رونق تولید ملی برداشته خواهد شد .

 

 

اطلاعات تماس

دسترسی سریع

پیوندها

محصولات

آدرس : تهران - خیابان ولیعصر - بالاتر از میدان ولیعصر - کوچه دانش کیان - پلاک ۲۴

تلفن : ۸۸۹۰۹۰۳۳ - ۰۲۱

اتوماسیون اداری

نقشه سایت

نمابر : ۸۸۸۹۰۸۵۸ - ۰۲۱

پست الکترونیک : info@halal.gov.ir

تالار گفتگو

ورود اعضا

موسسه موضوع شناسی احکام فقهی

همکاران بین المللی

© حقوق مادی و معنوی این پایگاه متعلق به مرکز تحقیقات حلال جمهوری اسلامی ایران است.

تلفن : -

نمابر : -